Optyk, okulista – Brzesko, Rzezawa

Zapraszamy mieszkańców Brzeska oraz Rzezawy do odwiedzenia, oddalonego zaledwie o kilka kilometrów, salonu optycznego Eurooptyka w Bochni, a dokładniej w Galerii Rondo. Optyk, okulista Eurooptyka oferuje największy w okolicy wybór okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Staramy się, aby każdy mógł znaleźć  coś dla siebie, zaczynając od produktów ekonomicznych, aż po nietuzinkowe i luksusowe okulary firm takich, jak Solano, Polaroid, Vogue, Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Guess, Michael Kors, Oakley, Hugo Boss, Tous, Dolce&Gabbana, Prada, Versace, Polo Ralph Lauren oraz wiele innych.

Dużo uwagi przykładamy do okularów naszych najmłodszych klientów, dbamy o różnorodność wzorów i kolorów, wiele okularów ozdobiona jest motywami z ulubionych bajek, a przede wszystkim dbamy, aby materiały z których są wykonane okulary dziecięce zapewniały bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Dopasowując się do potrzeb klientów, oferujemy dogodne godziny otwarcia od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, aby ułatwić skorzystanie z naszych usług po pracy lub przy okazji pozostałych zakupów. Każdego dnia można skorzystać z badania ostrości wzroku u wykwalifikowanego optometrysty lub umówić się na wizytę do okulisty. Przyjmujemy zapisy pod numerem telefonu: 505-227-758. 

W salonie znajdą Państwo duży wybór soczewek kontaktowych, oraz płynów do pielęgnacji soczewek. Większość soczewek dostępnych jest od ręki, a pozostałe zamawiamy specjalnie dla Państwa dbając o możliwie jak najkrótszy czas realizacji.

Polecane marki