Szkła okularowe Zeiss w Krakowie 

Soczewki okularowe muszą być odpowiednio dobrane do wady wzroku. Szkła Zeiss są w stanie nie tylko pomóc w korekcji widzenia, ale także poprawić komfort życia ich użytkownika. Marka ceniona jest przez optyków i użytkowników okularów za swoją bogatą ofertę oraz długą żywotność produktów. Te lekkie soczewki są bardzo wytrzymałe, odporne na zabrudzenia i łatwe do czyszczenia, a jednocześnie oferują pierwszorzędne właściwości antyrefleksyjne. W naszej ofercie Klienci znajdą szkła Zeiss do różnych problemów z jakością widzenia w przystępnej cenie. 

Zeiss – najważniejsze informacje o producencie soczewek okularowych

Marka Zeiss jest wiodącym na świecie producentem szkieł okularowych. Projektuje produkty, których celem jest zapewnienie najwyższego komfortu widzenia i noszenia. Oferuje cienkie i lekkie szkła, które korygują widzenie bliży i dali. Decydując się na ich zakup, mamy gwarancję wyboru wysokiej jakości szkieł, które są indywidualnie dostosowane do naszych potrzeb i odporne na zarysowania. 

Jakimi wartościami kieruje się marka Zeiss?

W przypadku marki Zaiss warte podkreślenia jest zastosowanie nowoczesnych technologii przy produkcji szkieł okularowych. Dzięki temu firma dostarcza rozwiązania, które cechują się dużą wytrzymałością oraz żywotnością. Zeiss wierzy, że każde oko jest tak samo wyjątkowe, jak ludzki odcisk palca. Dlatego oferuje produkty indywidualnie dostosowywane do każdego użytkownika, zapewniając jak najlepsze widzenie.

Rodzaje szkieł Zeiss 

Zróżnicowane portfolio soczewek okularowych Zeiss sprawia, że każdy, bez względu na indywidualne potrzeby, znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. 

Soczewki jednoogniskowe Zeiss

Oferta soczewek jednoogniskowych Zeiss obejmuje rozwiązania, takie jak szkła asferyczne, sferyczne, Superb oraz jednoogniskowe Individual. Stosowane są do korygowania tylko jednej wady, głównie bliży lub dali. Wszystkie produkty zapewniają poprawę jakości widzenia, atrakcyjny wygląd i duży komfort użytkowania, dzięki niskiej wadze. Nawet osoby, które potrzebują dużej korekty wzroku, otrzymują wygodne w noszeniu szkła. 

Soczewki progresywne Zeiss

Szkła okularowe progresywne Zeiss produkowane są w technologii FRE FORM, dzięki czemu czas adaptacji znacząco się skraca i ich użytkownicy mogą cieszyć się komfortowym widzeniem we wszystkich odległościach. Można dopasować je do każdego rodzaju oprawek, nawet tych o nietypowym kształcie. Dzięki zastosowaniu przez Zeiss nowoczesnych metod produkcji, zarówno organiczne, jak i mineralne szkła progresywne są wyjątkowo cienkie i lekkie, nawet w przypadku dużej wady. 

Soczewki Digital Zeiss

Szkła okularowe Zeiss Digital to innowacyjne produkty zaprojektowane specjalnie dla osób w wieku trzydziestu i czterdziestu lat, które zaobserwowały u siebie problemy z widzeniem z bliska. Łagodzą symptomy zmęczenia oka, wywołane korzystaniem z urządzeń cyfrowych. Posiadają krótką strefę progresji, zapewniającą szybkie przejścia do bliży, dzięki temu pomagają zachować wypoczęty i skoncentrowany wzrok w ciągu dnia. 

Soczewki DriveSafe Zeiss

Szkła DriveSafe zostały specjalnie opracowane dla kierowców, aby pomóc im:

  • lepiej widzieć w warunkach niedostatecznego oświetlenia, 
  • ograniczyć odblaski pochodzące od nadjeżdżającego pojazdu oraz lamp ulicznych, dzięki powłoce DuraVision DriveSafe, 
  • zapewnić lepszą widoczność drogi, lusterek bocznych i wstecznego.

Zastosowano w nich innowacyjną technologię Luminance Design™, która bierze pod uwagę rozmiar źrenicy przy słabym oświetleniu. Soczewki poprawiają bezpieczeństwo jazdy i dostępne są w wersji progresywnej oraz jednoogniskowej. 

Soczewki do pracy biurowej Zeiss

Marka Zeiss przygotowała także specjalną propozycję dla osób spędzających długie godziny na pracy biurowej. Tego typu szkła gwarantują ostre widzenie bliży i strefy pośredniej. Doskonale sprawdzają się do czytania, pracy przy komputerze i co najważniejsze umożliwiają zachowanie naturalnej pozycji głowy i karku. 

Soczewki sportowe Zeiss

Ten typ szkieł organicznych Zeiss przeznaczony jest do oprawek o dużej krzywiźnie szczególnie często stosowanych w okularach przeciwsłonecznych czy modelach sportowych. Eliminują uciążliwe zniekształcenia pola widzenia. 

Co wyróżnia szkła Zeiss?

Aby sprostać wyzwaniom codziennego życia, potrzebujemy twardych, odpornych na zabrudzenia soczewek okularowych, które są łatwe w czyszczeniu. Właśnie to oferują szkła Zeiss:

  • wysoka jakość dzięki najwyższym standardom produkcji;
  • od standardowych do zindywidualizowanych soczewek z wielu materiałów;
  • optymalne dopasowanie, dzięki najnowocześniejszym technologiom: i.Scription® i PhotoFusion ®;
  • bezkompromisowe naturalne widzenie z bliska i z daleka.

Soczewki okularowe Zeiss – dla kogo? 

Szeroki wybór różnych rodzajów szkieł Zeiss sprawia, że każdy, niezależnie od wady może postawić na te wysokiej jakości rozwiązania, które zapewnią komfort widzenia oraz noszenia. Marka opracowała soczewki okularowe dla ludzi z dalekowzrocznością, krótkowzrocznością, a także osób chętnie uprawiających różne sporty. Wśród szkieł Zeiss znajdziemy także okulary przeznaczone dla kierowców czy osób spędzających sporo czasu przed różnego rodzaju ekranami emitującymi niebieskie światło. 

Szkła okularowe Zeiss – cena

Soczewki okularowe Zeiss to wysokiej jakości produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Najnowocześniejsza technologia zastosowana do ich produkcji gwarantuje ostre widzenie obrazu. Szkła dopasować można do stylu życia czy nawet zawodu, dzięki temu gwarantują duży komfort widzenia. Cena soczewek okularowych Zeiss zależy w znacznym stopniu od rodzaju oraz współczynnika refrakcji, materiału i zastosowanych powłok czy filtrów. Decydując się na ich zakup, mamy gwarancję wyboru wysokiej jakości szkieł, które są indywidualnie dostosowane do naszych potrzeb i odporne na zarysowania. 

Jakie inne marki soczewek okularowych, oprócz Zeiss, posiadamy w swojej ofercie? 

Tworząc ofertę naszego salonu, zadbaliśmy o to, by znalazły się w niej rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu każdy znajdzie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne dopasowane do własnych gustów. Zapewniamy szeroką ofertę modeli Ralph LaurenBurberryPhilipp PleinBalenciagaTom FordChloeRay BanPradaSolanoOakleyCeline, FendiVersace, Persol czy Gucci. Jako profesjonaliści w branży dołożyliśmy wszelkich starań, aby oprócz wysokiej jakości opraw zaoferować także soczewki okularowe marek, takich jak Essilor, Rodenstock czy Hoya Blue Control.

Kup szkła Zeiss w Krakowie – odwiedź nasz salon optyczny

Przyjdź do naszego salonu optycznego w Krakowie i porozmawiaj z naszymi pracownikami o doborze odpowiednich soczewek marki Zeiss. Wykwalifikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytanie oraz przeprowadzą badanie wzroku, aby odpowiednio do wady dobrać moc szkieł i filtry. 

Poznaj innych producentów