Nasz zespół

Łukasz – optometrysta, optyk z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, chętnie pomaga w doborze odpowiedniej oprawy okularowej, zarówno pod kątem estetycznym jak i technicznym. Wykona profesjonalne badanie ostrości wzroku oraz zaproponuje soczewki okularowe odpowiednie do potrzeb pacjenta. 

Prywatnie miłośnik piłki nożnej. Każdą wolną chwilę spędza na poprawianiu kondycji, pokonując kolejne kilometry po ulicach Krakowa.

Mateusz – optyk, optometrysta. Wychowany w rodzinie optyków, bardzo szybko wykazywał zainteresowanie zagadnieniami optyki okularowej. Skrupulatny i dociekliwy, nigdy nie pozostawia problemu, jeżeli nie znajdzie odpowiedniego rozwiązania. Doskonale radzi sobie z doborem soczewek kontaktowych oraz chętnie podejmuje się naprawy każdej oprawy okularowej. 

Prywatnie zapalony biegacz oraz miłośnik tenisa ziemnego.

Tomasz – optyk, najmłodszy członek zespołu. Najlepiej czuje się w szlifierni, doskonaląc techniki obróbki oraz montażu soczewek okularowych. Perfekcjonista, bardzo dużą wagę przywiązuje do estetyki wykonywanych okularów. Idąc za przykładem starszych braci, podjął studia podyplomowe z optometrii na Politechnice Wrocławskiej. 

Katarzyna – optometrystka, specjalistka w doborze opraw okularowych. Chętnie uczestniczy w licznych kursach oraz szkoleniach, doskonaląc swoje umiejętności zarówno w doborze korekcji okularowej jak i kontaktowej. Prywatnie miłośniczka gór oraz dobrych książek. 

Zespół optyków i okulistów w salonach optycznych Eurooptyka

Nasze certyfikaty