Naprawa okularów

Każdy z klientów salonu optycznego Eurooptyka w Krakowie, Myślenicach i Bochni może liczyć na serwis i naprawę okularów. W ramach serwisu modelujemy i prostujemy wszystkie oprawy okularowe, które uległy zniekształceniu i zdeformowaniu, tak aby przywrócić je do postaci, która pozwala na komfortowe użytkowanie okularów. Wszystkich klientów zachęcamy do wymiany zużytych nanośników silikonowych, które są elementem wymiennym wszystkich opraw metalowych. Naprawiamy zauszniki złamane na zawiasie oraz oferujemy usługę lutowania opraw metalowych. Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia okularów w profesjonalnej myjce ultradźwiękowej, które pozwala na usunięcie zanieczyszczeń nawet z najtrudniej dostępnych miejsc, bez ryzyka uszkodzenia powłoki antyrefleksyjnej soczewek okularowych.

W miarę możliwości, dużą część napraw okularów wykonujemy na poczekaniu. Naprawy, które wymagają pozostawienia okularów w salonie, staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie. 

Punkty Eurooptyka w Krakowie: salon optyczny Kraków Stare Miastooptyk Nowa Hutagabinet optyczny w Bieżanowie – Prokocimiu. Zobacz także: gabinet optyczny w Myślenicach, salon optyczny w Bochni.

Polecane marki