Badanie wzroku

Gabinet okulistyczny salonów optycznych Eurooptyka w Krakowie oraz w Myślenicach i Bochni wyposażony jest w profesjonalny sprzęt okulistyczny, umożliwiający precyzyjne zbadanie ostrości wzroku. Każdorazowo, wykonujemy komputerowe badanie ostrości wzroku, które potwierdzamy i dokładnie doprecyzowujemy poprzez tradycyjne badanie na optotypach. Nasi specjaliści dobierają okulary do dali, do bliży, jak również szkła do komputera oraz okulary progresywne.

Każdego dnia w gabinecie okulistycznym salonów optycznych Eurooptyka badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści. W każdym z salonów, w poszczególne dni, przyjmują również okuliści z wieloletnim doświadczeniem, u których oprócz badania ostrości wzroku można wykonać, też badanie dna oka. Każdy z okulistów salonu optycznego Eurooptyka wykonuje badanie wzroku dla dzieci. Zachęcamy do telefonicznej rezerwacji terminów na badanie okulistyczne, z kilkudniowym wyprzedzeniem. 

Dobór soczewek kontaktowych

W ostatnim czasie soczewki kontaktowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i stale rośnie liczba użytkowników soczewek kontaktowych. Niestety jest to dość trudny i kłopotliwy temat dla osób zaczynających przygodę z soczewkami kontaktowymi. W salonie optycznym Eurooptyka w Krakowie, Myślenicach i Bochni, mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego badania wzroku mającego na celu dobór soczewek kontaktowych dostosowanych do potrzeb każdego klienta. W ramach doboru soczewek kontaktowych nasi optometryści dokładnie badają ostrość wzroku pacjenta i wnikliwym wywiadzie zamawiają próbne soczewki kontaktowe, dostosowane do potrzeb pacjenta. Kolejnym etapem doboru soczewek kontaktowych jest nauka zakładania i zdejmowania soczewek pod czujnym okiem naszych doświadczonych optometrystów. Po założeniu soczewek optometrysta dokładnie sprawdza ułożenie soczewki kontaktowej na oku oraz ostrość wzroku osiąganą przez pacjenta w soczewkach kontaktowych. Następnie optometrysta udziela instrukcji dotyczących właściwego i bezpiecznego użytkowania soczewek kontaktowych, aby każdy pacjent mógł cieszyć się komfortem dobrego widzenia w każdej sytuacji.  

Doświadczeni optometryści dobierają zarówno soczewki kontaktowe do patrzenia na dal, jak i soczewki kontaktowe multifokalne, które umożliwiają wyraźne widzenie na każdą odległość u osób po 40 roku życia.

Godziny przyjęć lekarza okulisty

Gabinet Bieńczycki Plac Targowy 16a

Pon-Pt: 10.00 – 18.00

Lek. okulista: śr. – 15.00 – 18.00

Optometrysta/Ortoptysta (badanie refrakcji oraz zeza u dzieci i dorosłych): pon. – 10.00 – 18.00

Rejestracja: 12 640-09-20

Gabinet Al. Dygasińskiego 2d

Pon-Pt: 10.00 – 19.00

Lek. okulista: pon. – 15.00 – 18.00
wt. – 16.00 – 18.00
 pt. – 16.00 – 18.00

Rejestracja: 12 658-11-14

Gabinet Galeria Myślenicka

Badania codziennie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

Rejestracja: 535-345-087

Gabinet Galeria Rondo

Badania codziennie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

Rejestracja: 505-227-758

Gabinet okulistyczny

  • komputerowe badanie wzroku,
  • dobór soczewek kontaktowych – sferycznych, astygmatycznych,
  • pomiar ostrości wzroku dla szkieł progresywnych – gwarancja adaptacji

Polecane marki