OKULARY PROGRESYWNE W KRAKOWIE

Okulary progresywne to okulary korekcyjne, które posiadają specjalne szkła. Ten rodzaj szkieł okularowych charakteryzuje się budową inną, niż w przypadku klasycznych okularów. Zawierają one trzy strefy widzenia, które umożliwiają na wyraźne widzenie zarówno w dalekich odległościach, bliskich, jak i pośrednich.

Nasz salon optyczny w Krakowie oferuje najlepszej jakości okulary posiadające szkła progresywne. Produkty te sprawiają, że każdy klient, który odwiedzi salon Eurooptyka i zdecyduje się na zakup okularów progresywnych, otrzymuje soczewki z gwarancja adaptacji do potrzeb oczu.

DLACZEGO NIEKTÓRE OSOBY POTRZEBUJĄ OKULARÓW PROGRESYWNYCH?

Większość pacjentów po 40 roku życia zaczyna uskarżać się na trudności z odczytaniem drobnego tekstu, czy też niewyraźne widzenie przy wykonywaniu czynności z bliskich odległości. Zjawisko to nazywane jest prezbiopią i związane jest ze stopniową utratą elastyczności soczewki oka. Niestety, okulary do czytania nie rozwiązują w pełni problemu, gdyż umożliwiają one wyraźne widzenie tylko z bliskich odległości. Aby spełnić oczekiwania klientów, wprowadziliśmy do oferty naszego salonu optycznego Eurooptyka Kraków okulary progresywne, które pozwalają widzieć wyraźnie na każdą odległość.

KTO MOŻE SIĘ ZDECYDOWAĆ NA OKULARY PROGRESYWNE Z OPTYKA W KRAKOWIE?

Okulary progresywne są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują okularów do dali i innej pary do czytania. Dzięki stopniowemu przyrostowi mocy, okulary progresywne bardzo podnoszą komfort widzenia, ponieważ zapewniają wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się w dalekich odległościach oraz w odległości pośredniej (np. komputer, deska rozdzielcza w samochodzie), jak również z bliskich odległości. Wykwalifikowany i doświadczony personel salonu optycznego Eurooptyka Kraków z przyjemnością  pomoże wybrać konstrukcję soczewek progresywnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i stylu życia każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

W salonie optycznym Eurooptyka Kraków znajdą Państwo również okulary progresywne z fotochromem, które po wyjściu na zewnątrz, pod wpływem promieniowania UV, osiągają ciemniejsze zabarwienie, działając jak okulary przeciwsłoneczne – co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób wrażliwych na światło.

Kolejną propozycją są przeciwsłoneczne soczewki progresywne, dostępne również w wariancie z polaryzacją, które z powodzeniem, mogą być montowane do większości opraw przeciwsłonecznych i dzięki redukcji efektu oślepienia przez promienie słoneczne, będą doskonałym rozwiązaniem dla kierowców i osób aktywnie spędzających czas na zewnątrz. Soczewka progresywna jest funkcjonalnym dodatkiem, dzięki któremu codzienne funkcjonowanie będzie znacznie przyjemniejsze.

W ofercie naszego optyka w Krakowie znajdą Państwo soczewki progresywne Hoya, Seiko, Essilor, Zeiss oraz wielu innych firm.

JAK DOBRAĆ OKULARY PROGRESYWNE? OPTYK KRAKÓW – PROFESJONALNA POMOC

Przy zakupie okularów podstawą jest bezpłatne badanie wzroku w naszym salonie optycznym Eurooptyka Kraków. Specjalizujemy się w wykonywaniu wszystkich najważniejszych badań i na ich podstawie oraz po poznaniu dolegliwości pacjenta, jesteśmy w stanie dobrać oprawy, wyposażone w odpowiednie dla danej osoby szkła okularowe. Duży wybór oprawek to możliwość doboru ich do kształtu twarzy klienta salonu, a okulary dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta to gwarancja jego zadowolenia.

Asortyment naszego salonu optycznego, jest niezwykle szeroki. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Duży wybór opraw i rodzajów szkieł okularowych daje możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb oczu danego pacjenta.

Polecane marki